Попередній захист кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів другого рівня ВО спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.02 Олігофренопедагогіка)

23 листопада 2023 року в дистанційному форматі відбувся попередній захист кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачів-магістрантів спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.02 Олігофренопедагогіка).

Магістранти продемонстрували достатній рівень виконання наукових досліджень з актуальних проблем олігофренопедагогіки, інклюзивної освіти осіб із особливими освітніми потребами. Доповіді були актуальними, мали практичну спрямованість, цікавими, науково обґрунтованими. Матеріали магістерських досліджень відповідали діючим вимогам до оформлення та захисту кваліфікаційних робіт в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка. Професорсько-викладацький склад кафедри бажає здобувачам успіхів і яскравих захистів своїх наукових досліджень.