22 листопада 2023 року к. психол. н, доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Анною ЧОБАНЯН було проведено відкрите лекційне заняття

зі здобувачами 0021 академічної групи спеціальності 016 Спеціальна освіта (16.02 Олігофренопедагогіка) з освітнього компоненту «Психологія дитини з порушеннями інтелектуального розвитку» на тему: «Я-концепція» дітей з порушеннями інтелектуального розвитку». На онлайн-занятті були присутні завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, доктор пед. наук, професор Оксана БОРЯК, доктор пед. наук, професор Тетяна ДЕГТЯРЕНКО, канд. пед. наук, доцент Олександр КОЛИШКІН.

Лекторкою було розкрито питання щодо особливостей «Я-концепції» дітей з інтелектуальними порушеннями різних ступенів складності, розглянуто рівні сформованості «Я-образу» / компоненти «Я-концепції» при інтелектуальних порушеннях, засоби корекції недоліків особистісного розвитку дітей зазначеної категорії; розглянуто особливості «Я-концепції»  дітей з  розладами аутистичного спектру. Заняття відбулося в он-лайн форматі на платформі Zoom.