20 вересня 2023 року кореспонденту Sumy.Today Софії СУШАК надала інтерв’ю Марина КІСЛІЦИНА, психологиня та волонтерка, яка працює викладачем у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.

Зараз Марина Вікторівна є учасником проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», що реалізується за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (Women's Peace & Humanitarian Fund -WPHF). В Сумах цей проєкт представляє Громадська організація «Ініціативи Слобожанщини». В рамках проєкту безкоштовну психологічну підтримку можуть отримати дівчата та жінки з інвалідністю, мами дітей з інвалідністю, жінки старше 60 років. Це можливість краще пізнати себе, познайомитися з новими людьми, знайти в собі опору, відчути єдність і підтримку.

Вона особисто надавала психологічну підтримку як сумчанам, так і внутрішньо переміщеним особам в рамках проєктів благодійних фондів.
Серед учасників були і мешканці Сумщини, які потрапили в окупацію на початку повномасштабного вторгнення, і маріупольці, що чудом виїхали зі свого міста, і люди, які втратили зв'язок з близькими, і сім’ї з прикордоння, що весь час живуть в напруженні.

В інтерв’ю Марина КІСЛІЦИНА підкреслила, що слід пам’ятати, що психологія – це не тільки про проблеми, психологія – це про благополуччя.
Кісліцина М.В.: інтерв’ю Sumy.Today 20.09.2023