З 18 вересня 2023року на базі Сумського закладу загальної середньої освіти спеціальна школа Сумської міської ради, к.психол.н., доц. Анною ЧОБАНЯН (в якості фасилітатора) почалася імплементація програми «Team Up» серед учнів середніх та старших класів.

Програма «Team Up»  ̶ це тілесно-орієнтована програма психологічної допомоги, яка сприяє навчанню шляхом залучення дітей у спільні активні дії, ігри й фізичні вправи. Програма включає різні групові ігри, спортивні вправи, танці й фізичну творчість, тренування, пісні, вправи на керування тілом і дихальні практики, створені задля покращення соціального, фізичного, психічного, культурного й емоціонального благополуччя дітей. В структурі програми – 12 занять.

Проект впроваджується ГО «Ліга сучасних жінок» за підтримки міжнародної неурядової організації Save the Children.