11 жовтня 2023 року представники студентського самоврядування університету, у складі якого є здобувач вищої освіти 0051 групи Євгенія Таран, разом з колегами з інших університетів міста, взяли участь в зустрічі з народним депутатом України, головою підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Юлією Гришиною.

Тема зустрічі, яка відбувалася на базі Сумського НАУ, – «Можливості студентів в умовах воєнного стану».
В ході спілкування з пані депутатом було обговорено нагальні питання вищої освіти, зокрема щодо академічної доброчесності, міжнародної академічної мобільності, освіти для ветеранів, запобігання мобінгу та булінгу в закладах освіти, державного замовлення на наступний рік.
Окрім відповідей на запитання, Юлія Гришина ознайомила студентів з актуальними законодавчими ініціативами, які напрацьовуються в Комітеті з питань освіти, науки та інновацій, а також представила Іллю Бєляка – Голову Експертної ради студентства, яка діє при підкомітеті з питань вищої освіти.
Зустріч вийшла плідною та інформативною, представники студентського самоврядування, окрім іншого, домовилися про можливість адвокації студентських ініціатив через Експертну раду студентства

Інформація з сайту університету

Формування Soft Skills