18 травня 2023 року в межах роботи Х – Ювілейної, Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців», традиційно відбулося нагородження переможців II етапу VI конкурсу творчих робіт (есе) «Світ один на всіх».

У квітні-травні 2023 року, кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, відбувся VI регіональний конкурс творчих робіт (есе) «Світ один на всіх».
Мета конкурсу – формування позитивної суспільної думки стосовно впровадження інклюзивного навчання, визначення ефективних шляхів формування інклюзивного освітнього простору для всіх його учасників.
Серед учасників цьогорічного конкурсу учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти I-III ступенів й вихованці позашкільних закладів освіти: м. Суми, м. Білопілля, м. Глухова, с. Сад Сумського району, с. Глибне Сумського району, с. Миропілля Сумського району.

Координатор конкурсу творчих робіт (есе) «Світ один на всіх» кандидат психологічних наук, доцент, ст.викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Анна ЧОБАНЯН привітала переможців та їх наукових керівників:

з отриманням диплому 1 ступеня:
Марію ПУЦКО, ученицю 10 класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради та її наукових керівників Артема СОКОЛА, Наталію ГРОМАК.

з отриманням диплому 2 ступеня:
Анастасію ДУЖНІКОВУ, ученицю 10 класу Самотоївського ліцею Краснопільської селищної ради та її наукового керівника Наталію ОСАДЧУ.

з отриманням диплому 3 ступеня:
Вікторію ЄРЕМЕНКО, ученицю 9 класу Ворожбянської гімназії № 4 Ворожбянської міської ради Сумської області та її наукового керівника Ірину БОНДАРЕНКО
та
Софію ШАПОШНИК, вихованку позашкільного комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Миропільської сільської ради та її наукового керівника Євгена ЗАБАРЕНКО.