19 квітня 2023 року відбулася гостьова лекція професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктора педагогічних наук, професора Юлії БОНДАРЕНКО

для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)» в межах ООК «Інформаційні технології в спеціальній та інклюзивній освіті» з теми «Технології індивідуального освітнього процесу: теорія множинного інтелекту».
Під час лекції було розглянуто наступні питання:
1. Технології індивідуалізації освітнього процесу.
2. Теорія Г. Гарднера «Структура розуму: теорія множинного інтелекту».
3. Стилі навчання.
Чітко організований та представлений матеріал заняття, уміло організована  лектором взаємодія з аудиторією, постійне спонукання спікера до активної комунікації, позитивне налаштування на співпрацю, цікаві завдання задля самопізнання здобувачів вищої освіти забезпечили високий рівень взаємодії Юлії Анатоліївни зі слухачами, які по завершенні лекції висловили щиру вдячність лектору за надзвичайно цікаве заняття.

Щиро дякуємо Юлії Анатоліївні Бондаренко за чудову лекцію, сподіваємося на подальшу співпрацю не лише в онлайн режимі!
P.S. Лекція відбувалася в межах підписаного договору про співпрацю кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість працювати, організовувати та проводити цікаві заняття для наших здобувачів вищої освіти, разом наближати Перемогу і Мир!