25 квітня 2023 року у межах угоди про співпрацю, відбулося спільне засідання кафедр спеціальної та інклюзивної освіти Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Завідувачі кафедр – Оксана БОРЯК, Світлана МИХАЛЬСЬКА представили професорсько-викладацький склад, основні напрями науково-практичної діяльності кожного члена кафедри. Професорсько-викладацьким складом кафедр було обговорено результати співпраці за 2022-2023 н.р.: проведення гостьових лекцій, співорганізація науково-практичних заходів які вже проведені та заплановані у поточному навчальному році. У ході зустрічі було визначено шляхи подальшої співпраці в напрямках: студентської академічної мобільності в 2023-2024 н.р., створення спільного Е-середовища для здобувачів усіх рівнів ВО, узгодження тематики наукових пошуків для сумісної публікаційної та науково-методичної діяльності. Зустріч була плідною і позитивною.

Дякуємо шановним Колегам за співпрацю.

Уклінно дякуємо Збройним Силам України за впевненість і можливість працювати.