Щорічно 21 березня у світі влаштовують благодійні та просвітницькі акції, заходи і концерти, конференції та семінари до Міжнародного дня людей із синдромом Дауна.

Головна мета запланованих заходів в цей день – підвищення обізнаності громадськості про благополуччя людей із Синдромом.

21 березня 2023 року на базі Молодіжного центру «Романтика» відбувся захід, організований КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» для людей з Синдромом, серед клієнтів відділень денного перебування «Злагода», «Спільнота», «Калина», ГО «Товариство допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, «Феліцитас». Клієнти закладів презентували концертну програму, продемонструвавши свої таланти в танцях, мініатюрах й майстер-класі з виготовлення пряників.

Представники профорієнтаційного загону «Світ один на всіх» (студенти 0031 / 0041 акад. груп) кафедри спеціальної та інклюзивної освіти долучилися до проведення заходу, підготувавши яскраву розважально-анімаційну програму – шоу мильних бульбашок, конкурси, руханки, ігри на координацію рухів та моторику.

Захід пройшов активно та яскраво, дозволив більше дізнатись про можливості людей з Синдромом!