25 лютого 2023 року, у межах діяльності науково-дослідної лабораторії проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся вебінар-тренінг «Побудова інклюзивного освітнього середовища».

Вебінар-тренінг відвідали здобувачі ВО спеціальностей 016 Спеціальна освіта, 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, педагогічні працівники закладів освіти, фахівці ІРЦ та інші зацікавлені особи.
Спікером вебінару-тренінгу виступила доктор педагогічних наук, професор, завідувач науково-дослідної лабораторії проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Юлія Анатоліївна Бондаренко.
У межах роботи вебінару-тренінгу висвітлено питання рівності й доступності освіти, формування «Школи для всіх» як складової НУШ, створення інклюзивного освітнього середовища через формування комунікативно-організаційного, змістовно-методичного та предметно-просторового його компонентів. Учасникам тренінгу було запропоновано низку педагогічних кейсів, що активізувало їх до обговорення та вирішення сучасних проблемних питань.

По завершенню заходу від учасників висловлено позитивні враження від роботи