04 березня 2023 року о 10.00 год. відбулася гостьова лекція на тему: «Технології індивідуалізації освітнього процесу»

для здобувачів освіти ОР магістр спеціальності 016 Спеціальна освіта Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Криворізького державного педагогічного університету.

Лекцію проведено у межах вивчення дисциплін «Технології інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами» (СумДПУ), «Технології інклюзивного навчання» (УДПУ), «Інноваційні технології навчання, виховання та розвитку дітей з ТПМ у системі спеціальної та інклюзивної освіти» (КДУ).

Спікерами виступили:
Бондаренко Юлія Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, завідувач науково-дослідної лабораторії проблем інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
Малишевська Ірина Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, завідувач науково-дослідної лабораторії інклюзивної педагогіки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Захід проведено у межах угод про співпрацю.