23 лютого 2023 року викладачами та студентами 0021 академічної групи кафедри спеціальної та інклюзивної освіти на платформі ZOOM був проведений виховний захід «Цей народ не зламати нікому».

На заході були присутні здобувачі вищої освіти, керівництво та викладачі структурних підрозділів Навчально-наукового інституту педагогіки і психології.
Завідувач кафедри, професор Оксана Боряк розпочала зустріч. Доцент Юрій Косенко розповів про історію протистояння між Україною та рф: про початок військової агресії в 2014 році, висвітлив найбільш важливі події гібридного етапу цього збройного протистояння.
Студенти 0021 академічної групи розповіли події повномасштабної війни, починаючи з 24 лютого 2022 року: боротьбу за Маріуполь, відступ загарбників із Київської, Чернігівської та Сумської областей, катування та вбивства росіянами мирних мешканців України, потоплення крейсеру «Москва» та звільнення острову Зміїний, звільнення Харківської області та правобережжя Херсонщини, визволення українців з полону та міжнародну підтримку України.
Свої вірші присвячені Україні, її захисникам і боротьбі українців за свою свободу і незалежність декламували автори: Маша Гопфалова, Вікторія Дорошенко, Юлія Остапенко, Дарина Черненко, Каріна Струпінська та Ярослава Шумейко.

Дякуємо Збройним Силам України за оборону нашої держави, віримо в Перемогу нашого народу в цій війні!