20 січня 2023 року відбулася розширена зустріч ПВС кафедри зі стейкхолдерами щодо обговорення, внесення та затвердження пропозицій за результатами перегляду ОПП Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка) спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.02 Олігофренопедагогіка) другого (магістерського) рівня ВО (гарант – доцент Юрій Косенко).

Дякуємо представниками Ради роботодавців:

• Юлії Дидоренко (завідувачці Обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти),
  • Тетяні Гусєвій (директорці Реабілітаційної установи змішаного типу (комплексної реабілітації) для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень – «Фєліцитас»,
  • Тетяні Скибі – заступнику директора з навчально-виховної роботи Сумського закладу загальної середньої освіти спеціальна школа Сумської міської ради,
  • Ірині Штанько – директорці Інклюзивно-ресурсного центру Стеранівської селищної ради Сумського району сумської області за конструктивну роботу, надані пропозиції щодо удосконалення даної ОПП.