menu Меню
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

У рамках реалізації Міжнародної програми розвитку інклюзивних спільнот з 16 вересня по 14 жовтня 2022 року проводився Міжнародний конкурс з інклюзивної освіти «Точки дотику».
відео відео Призери Міжнародного конкурсу з інклюзивної освіти 2022

Засновниками-партнерами Конкурсу виступили: громадська організація «Inclusive Space. Ukraine Community» (Україна, Чернівці), некомерційна організація «Inclusive Practices» (Грузія, Урекі) за підтримки International Association for Community Development (IACD) – глобальної міжнародної мережі, акредитованої ООН.
Співорганізаторами конкурсу стали навчально-наукові підрозділи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, Україна): творча навчально-наукова лабораторія «Гірська школа Українських Карпат» та Центр інноваційних освітніх технологій «PNU–EcoSystem».

28 грудня 2022 року було оголошено результати конкурсу, за якими студентка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Таран Євгенія зайняла 2 місце в номінації «Підготовка майбутніх педагогів до реалізації завдань інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти». Тема наукової роботи «SAND-ART як метод корекції агресії в дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії».
Магістрантка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Настечик Анастасія виборола 3 місце у номінації «Підготовка майбутніх педагогів до реалізації завдань інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти». Тема наукової роботи «Розвиток дрібної моторики у першокласників із затримкою психічного розвитку в інклюзивному класі засобом пісочної анімації».
Здобувачі освіти отримали грамоти та цінні подарунки – примірники книги «Інноваційні освітні технології в Новій українській школі».

Вітаємо переможців та їхнього наукового керівника доцента Косенка Юрія Миколайовича зі значним досягненням та бажаємо подальших успіхів!

Календар подій