31 жовтня 2022 року в рамках асистентської практики аспіранткою 2-го курсу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка  Наволоковою Олександрою Олегівною з залученням інтегрованої платформи ZOOM було проведено лекційне заняття

для студентів  групи 0051-ОЛ з навчальної дисципліни «Альтернативні засоби комунікації безмовленнєвих дітей». Тема лекційного заняття: «Альтернативна та додаткова комунікація в Україні та в світі».
Розглянуті теоретичні питання:
1.Альтернативна та додаткова комунікація в Україні та в світі
2.Тезаріус альтернативної та додаткової комунікації.
3.Нормативно-правова база
4.Ретроспективна розвитку АДК в Україні та світі
5.Види АДК

Студентів було ознайомлено з поняттям АДК та її видами, основними тезісними положеннями, нормативно-правовою базою, що регламентує використання АДК на території України.
Для кращого засвоєння матеріалу було використано мультимедійну презентацію з використанням таблиць та схем. Студенти-магістри активно працювали під час занять, відповідали на запитання та наводили приклади з власного життя.