24 жовтня 2022 року було проведено відкриту лекцію кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Косенком Юрієм Миколайовичем

зі студентами 0021 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта з навчальної дисципліни «Спеціальна педагогіка з історією». Тема лекції: «Методи навчання дітей з порушеннями інтелектуального розвитку».

На онлайн-занятті були присутні доктори педагогічних наук, професори Боряк Оксана Володимирівна та Дегтяренко Тетяна Миколаївна.

Лектором було розроблено мультимедійний презентаційний матеріал, який вдало використовувався під час висвітлення питань лекційного заняття.
Під час проведення лекції, викладач постійно залучав студентів до активної участі у занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми та заохочувальні стимули, звертався до їхнього досвіду та власних спостережень, намагався поєднувати раніше вивчений матеріал з проблемними питаннями лекції.
Заняття було проведене на високому науковому, і навчально-методичному рівні та одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу.