23 вересня 2022 року відбулася відкрита лекція професора, д пед. н., професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка Оксани Боряк

зі студентами IІ курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (016.02 Олігофренопедагогіка) 0021 академічної групи денної форми навчання з освітнього компоненту «Основи логопедії» на тему: «Дизартрія. Загальна характеристика порушення» на платформі Zoom.
Лекторкою було висвітлено ретроспективу становлення вчення про дизартрію, етіологію його виникнення, схарактеризовано структуру порушення, його класифікації, визначено та обґрунтовано основні напрямки логокорекційної роботи.
На відкритій лекції були присутніми професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти: професор, д. пед. н., професор кафедри Тетяна Дегтяренко, к. психол. н., ст. викладач кафедри Анна Чобанян, лаборант кафедри Анастасія Зайчикова.