12 вересня 2022 року відбулася відкрита лекція к.психол.н.,старшого викладача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка Анни Варужанівни Чобанян

зі студентами IV курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія), 0041 / 0021 (стн) академічних групи денної форми навчання з освітнього компоненту «Основи психокорекції дітей з інтелектуальними порушеннями» на тему: «Концепція DIR в системі психокорекційної допомоги дітям з інтелектуальними порушеннями» на платформі Zoom.
Лекторкою було висвітлено логіку й етапність у визначенні концепції «DIR», її рівнів та сфер застосування; детально проаналізовано принципи та завдання концепції; продемонстровано сутність основних стадій концепції в межах функціонального емоційного розвитку та їх вплив на інтелектуальний / мовленнєвий розвиток.
На відкритій лекції були присутніми професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти: в.о. завідувача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти - професор Оксана Володимирівна Боряк, професор Тетяна Миколаївна Дегтяренко, доцент Олександр Володимирович Колишкін, лаборант кафедри Анастасія Віталіївна Зайчикова.