17 травня 2022 року успішно пройдено останній етап акредитації за третім рівнем вищої освіти підготовки докторів філософії за освітньо-науковою програмою Спеціальна освіта спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Вітаємо гаранта ОНП проф. Ю. А. Бондаренко, завідувача кафедри проф. Т.М. Дегтяренко і колектив кафедри спеціальної та інклюзивної освіти з проходженням акредитації, дякуємо за ґрунтовну підготовку до неї!

Дякуємо керівництву Університету, зокрема проректору з науково-педагогічної роботи проф. О.Ю. Кудріній, директорові НН Інституту педагогіки і психології проф. С.М. Кондратюк, відділу аспірантури, центрам і відділам Університету, що були залучені до цього процесу, завідувачці інформаційним кабінетом к.п.н. О.М. Король, за сприяння і підтримку у проходженні акредитації!

Національна агенція - одноголосно - за!