11 лютого 2022 року аспіранти спеціальності 016 Спеціальна освіта 1-го року навчання взяли участь у Зимовій науковій школі, що розпочався зі «Скриньки запитань», формат якої дозволив аспірантам отримати відповіді на актуальні для них питання.

Здобувачі освіти відвідали інтерактивну лекцію на тему «Упровадження державно-регіональної політики: здобутки і виклики на прикладі Сумської області» (лектор - к.і.н., директор Установи «Агенція регіонального розвитку Сумської області Г.М. Старіков), майстер-клас «Базові кейси грантрайтингу» (тренер - к.е.н., доц., доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування В.А. Омельяненко), тренінг «Як презентувати власні наукові здобутки» (тренер - д.п.н., проф., завідувач кафедри інформатики О.В. Семеніхіна), тренінг «Розвиток критичного мислення майбутнього доктора філософії» (тренер - к. філософ. наук, доц., доцент кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Н.М. Зленко). Організатором Зимової наукової школи стала кафедра педагогіки НН ІПП.