18 січня 2021 року проведено зустріч аспірантів спеціальності 016 Спеціальна освіта з представниками студентського самоврядування Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Горбатенко Іриною та Ільченко Ярославом

Ільченко Ярославом було висвітлено аспекти впровадження активної громадської участі під час навчання в ЗВО, залучення аспірантів до формування стратегії розвитку закладу вищої освіти, організації захоплюючих заходів і проєктів, напрями співпраці зі здобувачами освіти третього (освітно-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності 016 Спеціальна освіта.
Горбатенко Іриною було наголошено, що учасники освітнього процесу, зокрема аспіранти СумДПУ імені А.С. Макаренка в будь-який час можуть звертатися до студентського самоврядування з різноманітними питаннями та пропозиціями, висловлювати свої скарги та побажання як у живому спілкуванні, так і викладати їх у письмовій формі.
У межах зустрічі аспірантів цікавили питання щодо проживання здобувачів третього рівня вищої освіти в гуртожитках, як вирішуються локальні комунальні та матеріально-господарські питання в ньому, взаємодії зі студректором, матеріальної підтримки наукової діяльності, участі студентського самоврядування у перегляді чи моніторингу ОНП, прозорості та доступності інформації студентського самоврядування у соціальних мережах, зокрема на сайті Університету.