У листопаді-грудні 2021 року відбувся міжнародний діалог з питань підготовки педагогічних кадрів у передових країнах

в межах міжнародного онлайн-семінару «Педагогічна освіта 21 століття: нові виклики та рішення». Семінар проводився на базі Білоруського державного педагогічного університету імені М. Танка (м. Мінськ, Білорусь). Учасниками стали 8 викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти (Дегтяренко Т.М., Боряк О.В., Бондаренко Ю.А., Колишкін О.В., Косенко Ю.М., Чобанян А.В., Горбань Н.В., Лобанова О.В., Кульбіда С.В.) та аспірант кафедри (Боряк О.В.).
Впродовж проведення семінару під час онлайн-зустрічей науково-педагогічними працівниками та аспірантами кафедри було вивчено досвід 11 країн світу (Сінгапуру, Фінляндії, Канади, США, Китаю, Нідерландів, Естонії, Білорусі, Великобританії, Австралії, Південної Кореї) з підготовки фахівців у ЗВО та отримано сертифікати міжнародного зразку.