24 листопада 2021 року відбулося обговорення реалізації освітньо-наукової програми зі стейкхолдерами та академічною спільнотою.

Під час проведення VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі» 24 листопада 2021 року відбулася зустріч стейкхолдерів ОНП третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності 016 Спеціальна освіта СумДПУ імені А.С. Макаренка, академічної спільноти у ході якої обговорено низку актуальних питань щодо: співпраці стейкхолдерів та закладів вищої освіти у визначенні практичних компетентностей здобувачів освіти (д. пед.наук, проф. С.В. Федоренко); педагогічної практики майбутніх фахівців спеціальної освіти як умови формування професійної компетентності (д. пед.наук, проф. О.В. Ковшар); наступності у підготовці здобувачів освіти першого, другого, третього рівнів вищої освіти зі спеціальності 016 Спеціальна освіта в реалізації наукової складової освітніх програм (д. пед.наук, проф. О.І. Форостян); удосконалення вибіркової складової освітніх програм зі спеціальності 016 Спеціальна освіта (к.пед.наук О.М. Сущенко); обумовленості практичної та наукової складових в роботі фахівців сучасних закладів спеціальної освіти (В.М. Слюсаренко); асистентської практики як важливої складової ефективної реалізації аспіранта (Ю.О. Крикуненко). Гарант ОНП, доктор пед. наук, проф. Ю.А. Бондаренко наголосила на рівнях взаємодії в реалізації освітньо-наукової програми учасників освітнього процесу та стейкхолдерів (програма конференції).