20 жовтня 2021 року в рамках асистентської практики аспірантом 3-го курсу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка Паладичем Олександром Вікторовичем на онлайн-платформі для дистанційного навчання проведено практичне заняття для студентів 0051 групи з навчальної дисципліни «Методологія психолого-педагогічного дослідження у спеціальній педагогіці та психології» на тему: «Педагогічна діагностика та її використання в психолого-педагогічному дослідженні».

Розглянуті теоретичні питання: 1. Педагогічна діагностика та її науково-педагогічне значення. 2. Функції педагогічної діагностики. 3. Види педагогічної діагностики та операції діагностичної діяльності. 4. Методи педагогічної діагностики. Під час заняття обговорювались проблеми реалізації психолого-педагогічних досліджень в галузі спеціальної педагогіки та психології.