menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

06 жовтня 2021 року розпочав роботу вебінар «Різні формати АВА в реаліях України»», організований за підтримки Лабораторії проблем інклюзивної освіти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка спеціально для студентів і аспірантів у межах неформальної освіти.

Вебінар проводить Тереза Сіансіоло – доктор філософських наук, спеціаліст в галузі нейропсихології, біхевіорист, автор методичних розробок щодо інноваційних підходів у роботі з людьми з РАС, синдром Дауна, порушеннями інтелектуального розвитку та поведінки.

Перекладає вебінар з англійської мови на українську Рибалка Наталія Сергіївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та практики перекладу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Вебінар розрахований на 4 заняття. Тривалість одного заняття 120 хвилин.

На першому занятті були окреслені такі питання:
1. Що таке АВА?;
2. АВА та планування корекційної роботи;
3. Прикладний аналіз поведінки;
4. Основні теорії поведінки.

На першому занятті було опрацьовано ґрунтовний теоретичний та практичний матеріал, подано відеофрагменти з прикладами поведінки дітей з особливими освітніми потребами. Зазначений матеріал супроводжувався змістовною та цікавою презентацією.

Вебінар об’єднав здобувачів освіти першого, другого, третього рівнів вищої освіти спеціальностей: 016 Спеціальна освіта, 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 231 Соціальна робота у кількості 62 осіб.

Здобувачі вищої освіти активно ставили запитання лектору, жваво обговорювали проблеми та труднощі, які виникають у навчанні та вихованні дітей з особливими освітніми потребами, акцентуючи увагу на різноманітних шляхах вирішення актуальних питань.

Наступна зустріч відбудеться 13.10.2021 року.

Календар подій

arrow_upward