20 травня 2021 року на платформі Discord студентами 0021 та 0011 груп була прослухана доповідь на тему «Специфіка мультидисциплінарної взаємодії логопеда дитячого психоневрологічного стаціонару».
Доповідь була цікавою та інформативною, сприяла розщиренню знань студентів в межах практики з логопедії, що проводиться зі студентами на базі медичних закладів.
Доповідач Бодарєва Марія Ігорівна, аспірантка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка, стейкхолдер освітніх програм підготовки здобувачів спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія),  доступно і досить детально розповіла про різницю роботи логопеда в освітніх та медичних закладах, у тому числі, про документацію в роботі логопеда в лікарні та спектр його роботи. Розглянули цікаві клінічні випадки, заповнення історії хвороби, кодування хвороб, оформлення індивідуальних карток, щоденника фахівця, епікризу та правила зберігання цих документів і роботи з ними.

Інформацію підготувала Таран Євгенія Олександрівна, студентка 0021 групи