19 травня 2021 року на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбулася в онлайн форматі VІІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «КОРЕКЦІЙНА ТА ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ОЧИМА МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ».

Метою Конференції є об’єднання зусиль, створення можливостей обміну думками, поглядами, новими ідеями стосовно вирішення проблем людей з особливими освітніми потребами, удосконалення системи як спеціальної так і інклюзивної освіти безпосередньо очима молодих, починаючих науковців: студентської молоді як першого – бакалаврського так і другого – магістерського рівнів, аспірантів. Всіх тих, хто має хист до наукової діяльності, пошуку нових шляхів вирішення проблем які залишаються актуальними для нашої держави, обміну досвідом і науковими поглядами з молодими науковцями інших країн.
Серед учасників – представники вищих закладів Республіки Польща, Молдови, Італії, Узбекистану, Вірменії, Азербайджану, які представили свої наукові доповіді.
Представники студентської молоді вищих закладів освіти України:
– Ніжинського державного університету імені М. Гоголя;
– Університет менеджменту освіти НАПН України;
– Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;
– Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України;
– Ізмаїльського державного гуманітарного університету;
– Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет»;
– Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
– Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Програма конференції

Інформаційний лист_конференція молодих науковців_Суми 2021