«Ми різні, Ми рівні»: студенти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти підтримали людей із синдромом Дауна флешмобом "Цікаві факти про дітей/дорослих з сіндромом Дауна"

21 березня – Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Синдром сповнений міфів, спробу їх розвіяти здійснили студенти  бакалаври й магістранти спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія).

Кілька років поспіль, студенти кафедри активно долучалися до міжнародного флешмобу до Дня людей з синдромом Дауна «Lots Of Socks», одягаючи яскраві непарні смугасті шкарпетки, що символізують додаткову хромосому, чим привертали увагу до особливих людей.

Цьогорічний флешмоб був проведений завдяки спільній, творчій ідеї викладачів і студентів кафедри, для того, щоб діти, а потім і дорослі з синдромом Дауна відчували себе комфортно в суспільстві та могли реалізувати свій потенціал. Майбутні фахівці галузі спеціальної та інклюзивної освіти поширювали на своїх сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram дописи з цікавими фактами про реальні досягнення дітей/дорослих з синдромом Дауна з усього світу.

Дописи переконливо доводять, що люди із синдромом Дауна  не лише відрізняються своєю добротою та щирістю, а  й можуть опанувати професію, досягти оптимальної якості життя і  реалізувати свій потенціал.

Проведення заходу засвідчує високу професійну небайдужість студентів спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія).

Кожен допис був доповнений хеш-символами #WorldDownSyndromeDay #кафедра_СІО_СумДПУ

Флешмоб був проведений в межах виховної роботи кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.