2 квітня 2021 року в межах вивчення навчальної дисципліни "Сучасні інформаційні технології в наукових дослідженнях", що є обов.язковою для вивчення аспірантів 1-го року навчання, викладачем курсу, д.пед.н., проф. Семеніхіною О.В. була запрошена у якості стейкхолдера технічний секретар спеціалізованої вченої ради К55.053.03, кандидат педагогічних наук, доцент Удовиченко Ольга Миколаївна.

З її допомогою аспіранти 1-го курсу (Гузь І., Воротинцева О.) познайомилися з особливостями візуалізації результатів наукових досліджень. Акцентувалася увага на способах побудови діаграм та використанні для цього табличного процесора Excel. Запитання від аспірантів засвідчили важливість піднятої проблеми і висвітлили наявні прогалини у вміннях здобувачів третього (освітньо-наукового рівня) вищої освіти використовувати спеціалізоване програмне забезпечення для візуального супроводу наукової розвідки.
Семеніхіна О.В. ознайомила присутніх з особливостями публікаційної активності молодих науковців та представленням результатів на наукових заходах різних рівнів.

Інформація підготовлена за джерелом: https://sspu.edu.ua/news/aspiranti-i-stejkgolderi-zustrich-chetverta