Враховуючи важливість проведення щорічної акції «Разом зробимо більше» та звернувши увагу на дітей з особливими освітніми потребами, їх творчість і соціальну адаптацію та у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції на території Сумської області, було вирішено провести з 14 по 31 грудня 2020 року у новому форматі ярмарок через онлайн – трансляцію.

На ярмарку виставлені роботи вихованців різних центрів відповідної категорії, де покупець може придбати собі поробку перерахувавши кошти за неї на картковий рахунок організатора та отримати в любий зручний для себе спосіб: через поштове відділення, або кур’єрською доставкою.

Учасники волонтерського руху «Крок назустріч» відвідали з подарунками та розважальною програмою з 18 по 20 грудня 2020 року Сумський центр соціально – психологічної реабілітації дітей області, КЗ СОР Хоружівський центр соціально – психологічної реабілітації області, Сумський обласний спеціалізований будинок дитини, КНП СОР Обласну дитячу клінічну лікарню, гематологічне відділення. Діти та батьки дуже вдячні всім, хто подарував їм свято.

Координати ярмарку:

Долучайтесь, не будьте байдужими!