25 листопада 2020 року відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Корекційно-реабілітаційна діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі», організована кафедрою спеціальної та інклюзивної освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Резолюція конференції
Відеопривітання випускників та учасників конференції

Відеопрезентація конференції: СумДПУ онлайн від 27.11.2020 р. https://youtu.be/iU98-DUHcMo?t=1

Співорганізаторами Міжнародної науково-практичної конференції виступили Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, Факультет спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, Університет Коменського м. Братислава (Словаччина), Grand Canyon University (CША), Великотирновський університет імені Кирила і Мефодія (Болгарія), Мюнхенський технічний університет (Німеччина), Нішський університет (Сербія).

Кількість зареєстрованих учасників склала 240 осіб. До початку роботи конференції було сформовано програму та видано збірник матеріалів конференції (електронне видання), який включає 92 доповіді на 327 сторінках.

Конференція об’єднала зусилля представників 14 закладів вищої освіти України, провідної наукової установи – Інституту спеціальної педагогіки і психології НАПН України імені Миколи Ярмаченка, 10 закладів вищої освіти з дев’яти країн світу, 5 інклюзивно-ресурсних центрів, 7 реабілітаційних закладів, 3 заклади професійної (професійно-технічної) освіти. До онлайн-спілкування залучилися науковці, освітяни, представники закладів професійно-технічної освіти, медики, соціальні працівники, представники інклюзивних ресурсних центрів, представники громадських організацій, батьки, студенти та аспіранти кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка.

План проведення
Програма конференції