15 вересня 2020 року на базі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся фаховий семінар щодо попередньої експертизи дисертації аспірантки кафедри Курєнкової Анна Володимирівни на тему «Формування соціально-комунікативної компетентності старших дошкільників із порушеннями інтелектуального розвитку засобами сюжетно-рольової гри» на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта».

Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Бондаренко Юлія Анатоліївна.

Рецензентами дисертаційної роботи виступили: доктор педагогічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту культури та мистецтв Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна; кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри спортивних дисциплін і фізичного виховання Оксьом Павло Михайлович.

За підсумками засідання учасниками фахового семінару було прийнято рішення, що дисертація Курєнкової Анна Володимирівни на тему «Формування соціально-комунікативної компетентності старших дошкільників із порушеннями інтелектуального розвитку засобами сюжетно-рольової гри» відповідає спеціальності та вимогам, які висуваються до дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії, і рекомендується до захисту на здобуття ступеня доктора філософії у разовій спеціалізованій вченій раді за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта».