19 жовтня 2019 року відбувся черговий тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами» для вихователів, вчителів-дефектологів, асистентів вихователів закладів дошкільної освіти м. Суми, що організовано лабораторією проблем інклюзивної освіти (зав. проф. Ю. А. Бондаренко) кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А. С. Макаренка. Приємною і несподіваною стала зустріч з учасниками тренінгу – випускниками минулих років спеціальності Дошкільна освіта та Спеціальна освіта, які повернулися до рідного вишу підвищувати свою майстерність. Дякуємо відділу працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг за сприяння в організації подібних заходів.