25 квітня 2019 року дирекція Навчально-наукового інституту педагогіки і психології, професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти та здобувачі вищої освіти за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта» (Олігофренопедагогіка. Логопедія) брали участь у роботі міжнародного круглого столу «Соціальна згуртованість та інклюзія в освіті: європейські студії для молоді».

Круглий стіл відбувся з ініціативи Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Університету Генуї (Італія), Масариков університет (Чехія), The European Hose (Данія), Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка, Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка (кафедра спеціальної та інклюзивної освіти), Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка, Наукових часописів («Філософія освіти. Philosophy of Education», «Корекційна педагогіка та спеціальна психологія», «Вища освіта України»), Науково-дослідного центру когнітивістики НПУ імені М. П. Драгоманова.
Тематичні напрями роботи круглого стола: «Європейські студії для молоді: 30 років програми Жана Моне», «Соціальна згуртованість в освіті: європейський досвід», «Соціальні виміри в інклюзії», «Інклюзія в молодіжній роботі».

фото_facebook