новини 13 грудня 2012 р.

13 грудня 2012 р. в нашому університеті відбулась благодійна виставка-продаж декоративно-прикладних робіт дітей з обмеженими можливостями, присвячена Дню Святого Валентина.

На виставці було представлено роботи вихованців відділень соціально-побутової адаптації «Калина» та «Злагода», а також відділення соціальної та трудової адаптації інвалідів з розумовою відсталістю «Спільнота» Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня».

Протягом декількох місяців діти-інваліди малювали, ліпили, майстрували разом зі своїми педагогами. Результати їх спільної творчості - роботи декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, вироби з дерева, скла, природного матеріалу тощо) - були представлені в центральному корпусі та в інституті педагогіки і психології. Будь-який студент або викладач міг купити поробку, яка йому сподобалася. Зароблені кошти заклади витратять на придбання матеріалів для подальшої творчої діяльності.

Всі відвідувачи виставки відмічали, що діти-інваліди – це талановиті й обдаровані особистості. А це значить, що мета виставки – привернути увагу до дітей-інвалідів та довести, що діти з обмеженими можливостями часто мають необмежені таланти – досягнута.

Викладач кафедри корекційної педагогіки і спеціальної психології Говорун Марина Вікторівна