2015 рік
Традиційно в День науки визначаються переможці рейтингу наукової діяльності університету. За підсумками 2015 року – це кафедри практичної психології та корекційної та інклюзивної освіти, які посіли перше та друге місця відповідно і представили свої основні наукові здобутки.

На святкуванні Дня науки у СумДПУ імені А.С. Макаренка ректор університету, професор Юрій Олегович Лянной вручив диплом колективу кафедри КІО, а завідуюча кафедрою КІО, доцент Юлія Анатоліївна Бондаренко виступила з доповіддю про результати наукової роботи кафедри у 2015 році.
Викладач кафедри Кісліцина М.В. отримала грамоту директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за високі показники в науково-дослідній, навчально-методичній роботі та з нагоди Дня науки в Україні, а всі викладачі кафедри КІО отримали іменні грамоти ректора за організацію і проведення на високому рівні Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітації, що відбувся 15-16 жовтня 2015 року.