Щорічний VI конкурс творчих робіт (есе) «Світ один на всіх».

Інформ. лист конкурсу творчих робіт (есе)_«Світ один на всіх»_2023
Заявка учасника VI конкурсу творчих робіт (есе) «Світ один на всіх»_2023

Із метою формування позитивної суспільної думки стосовно впровадження інклюзивного навчання, визначення ефективних шляхів формування інклюзивного освітнього середовища для усіх його учасників та активізації процесу реалізації концепції «Нова українська школа» на теренах Сумського регіону Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, в особі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, оголощує проведення регіонального щорічного VI конкурсу творчих робіт (есе) «Світ один на всіх».

Подання твору-есе буде тривати з 11 квітня по 06 травня 2023 р. включно. Результати будуть визначені та доведені до відома учасників до 11 травня 2023 року.

Загальноосвітня школа подає заповнену анкету/заявку учасника та безпосередньо твір-есе (з обов’язковим дотриманням вимог  написання  і оформлення) на  електронну пошту кафедри спеціальної та інклюзивної освіти: cor.ped_sumy@ukr.net.