menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

31.01.2020 d2bfbШановні колеги! Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка запрошує до участі у Міжнародному освітньому семінарі «АВА-терапія. Питання-відповіді».


31 січня 2020 року у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбудеться Міжнародний освітній семінар «АВА-терапія. Питання-відповіді».

Ведучим тренером семінару є Тереза Сіансіоло (Ірасбург, Вермонт, США) – доктор наук в галузі нейропсихології, керівник клінічної програми «AgapeMinistries», біхевіорист, фахівець з поведінки, музикотерапії, авторка книги «AutismX3» (у співавторстві з Томасом Маккіном), методичних розробок щодо програм роботи з людьми з РАС, синдромом Дауна, розладами поведінки та розумового розвитку, статей з інклюзії, сенсорної інтеграції, системи PECS, прикладного аналізу поведінки (ABA) та інших терапевтичних стратегій для роботи з людьми з розладами аутистичного спектру.

Бажаючим слід зареєструватися в електронній формі реєстрації  до 28.01.2020 року. 

До участі запрошуються вчителі-дефектологи, практичні психологи, педагогічні працівники закладів спеціальної освіти та з інклюзивним навчанням, фахівці ІРЦ, центрів розвитку дітей, спеціалісти, які працюють в реабілітаційних центрах, громадських організаціях, батьки дітей з особливими освітніми потребами, зокрема з РАС, викладачі, студенти ЗВО.

Детальніше в інформаційному листі

Календар подій

arrow_upward