аспірантка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка (2022-2026 рр.)

Наволокова f292bНауковий керівник: Косенко Юрій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка
Основне місце роботи: Комунальна установа «Третій інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради».
Посада: фахівець ІРЦ (вчитель-логопед)
Професійна кваліфікація: вчитель-логопед
Електронний кабінет аспіранта:
Профіль Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&authuser=1&user=Ca7-ztYAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-9349-5388
Scopus ID
Researcher ID
E-mailannaivankabober7@gmail.com
Декларація АД (завантажити)

Індивідуальна тема наукового дослідження:

2022 р. по теперішній час

«Розвиток описової лексики молодших школярів з інтелектуальними порушеннями засобом дидактичних ігор»