22 вересня 2022 року у межах дисципліни «Теорія і методика роботи асистента-логопеда, асистента вчителя, асистента вихователя у закладі освіти з інклюзивним навчанням» (викл. докт. пед наук, проф. Ю.А. Бондаренко) відбулася гостьова лекція

на тему «Документації асистента вихователя закладу дошкільної освіти» за участю асистента вихователя закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 12 «Олімпійський» Сумської міської ради Катерини Костянтинівни Присакару. Нею було представлено перелік  обов’язкової документації асистента вихователя, правила і вимоги до її оформлення. Під час спілкування зі здобувачами освіти 0041 і 0021 стн груп було висвітлено специфіку професійної діяльності асистента вихователя, форми його взаємодії з вихователем і батьками дітей, можливості професійного зростання.