З 4 квітня 2022 року відновлюється навчання в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, яке в умовах воєнного стану буде враховувати потреби та можливості усіх учасників освітнього процесу і здійснюватися у безпечних для життя умовах.

Навчання в університеті відновлюється для студентів усіх спеціальностей, курсів та форм навчання у дистанційному форматі. Навчання здобувачів освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта буде здійснюватися з використанням платформи Moodle та серверу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти на платформі Discord. Заняття відбуватимуться у режимі онлайн з урахуванням поточних змін у графіку освітнього процесу та відповідно до оновленого розкладу.

Детальніше: звернення адміністрації НН ІПП