18 лютого 2022 року куратором 0011 академічної групи, кандидатом педагогічних наук, доцентом Косенком Юрієм Миколайовичем було проведено кураторську годину «В єдності наша сила»

Викладач зі студентами обговорили важливі віхи формування українського народу та нації. Було обговорено Акт Злуки УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року, проголошення Незалежності Карпатської України 15 березня 1939 року, Акт Відновлення Української Держави 30 червня 1941 року у Львові. Переглянуто відео присвячене Ланцюгу пам’яті (Львів, вересень 1989 року), Ланцюгу єднання (Львів - Київ, 22 січня 1990 року). Розглянуто такі важливі події в історії сучасної України, як «Помаранчева революція» , «Революція гідності», АТО - ООС, «Марш єдності» (Харків 6 лютого 2022 року).
На кураторській годині згадали героїв «Небесної сотні», які віддали свої життя за краще майбутнє нашої держави. Студентам були продемонстровані тематичні відео і фотоматеріали.
У кінці кураторської години учасники поділилися своїми думками, і прийшли до спільного висновку, що сила народу в його єдності!

Крім цього, студентка 0011 групи Крючкова Євгенія взяла участь у Всеукраїнській конференції-реквіємі лідерів самоврядування, присвячену пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Інформацію підготувала староста групи Крючкова Євгенія