Любі наші педагоги! В цей прекрасний осінній день ми раді привітати вас з професійним святом - Днем працівника освіти!

У всі часи до праці педагога пред'являлися найвищі вимоги. Саме вчитель, завжди був взірцем високої ерудиції, інтелігентності, творчого горіння! І педагоги нашої кафедри з честю несуть свою благородну місію, завжди знаходяться в центрі суспільного життя інституту і університету. Дякуємо Вам за Вашу нелегку роботу, за здатність відкривати і розвивати наші таланти.

Бажаємо, розуміння і поваги колег, цікавих ідей і можливостей для їх втілення, щоб студенти цінували, близькі любили і весь світ радував своєю красою, різноманіттям захоплень, насиченими фарбами щастя. Нехай ваш благородний труд приносить тільки радість, студенти дивують знаннями, а пари та іспити проходять легко і з високим результатом.

Успіхів Вам у викладанні, студентів-відмінників і гідних результатів роботи. Зі святом!

Автор публікації Таран Євгенія