02.06.2020 р. на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти успішно стартувала підсумкова атестація студентів спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія).

Першими "ластівками" стали студенти заочної форми навчання, які урочисто та успішно склали комплексний екзамен з теорії і спеціальних методик виховання дітей з особливостями інтелектуального розвитку на дистанційній платформі Moodle з використанням інноваційних технологій платформи Zoom.
Вітаємо студентів групи СО(ол)-4 заочної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) з достойними результати іспиту та здобутою бажаною кваліфікацією!
Бажаємо втілювати отримані теоретичні і практичні знання під час навчання за ОС Бакалавр у професійному житті, з гордістю та натхненням працювати за обраним профілем, навчати і виховувати дітей з особливими освітніми потребами.

Горбань Наталья