04.03.2020 р. В КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» відділення соціально – побутової адаптації «Злагода» , молоді волонтери ВР «Крок назустріч» вдруге провели цікавий майстер-клас але тепер з виготовлення квітки «Орхідеї» до 8 березня. Учасники з радістю зустріли волонтерів тому, що вони знову завітали. Орхідея - складалася із багатьох великих та маленьких деталей, що навіть можна було розгубитися, але ні, всі уважно слухали і впевнено виконували свою роботу, до якої підключилися навіть робітники закладу! Хто закінчив першим, високо підняли свій витвір, і з широкою посмішкою на обличчі демонстрували свою роботу. Квітка вийшла неймовірно гарною і під кінець майстер-класу кожен точно знав, кому він її подарує.

Інформацію підготувала Євгенія Іщенко