26 лютого 2020 року дружній колектив викладачів і студентів НН ІПП переглянули в «Планеті кіно» фільм «Особливі» (Франція, 2019) від режисерів Еріка Толедано та Олів'є Накаша з Венсаном Касселем у головній ролі. Це реальна історія про волонтерів, які допомагали людям з аутизмом.

Творці кінострічки здійснили спробу змінити погляд багатьох глядачів на особливих людей. І це їм, безумовно, вдалося. Адже в глядацькій залі не залишилося жодного глядача, який би після перегляду такої зворушливої картини залишився байдужим до проблем соціалізації аутистів.

Варто відзначити, що стрічку «Особливі» було показано у Каннах та на фестивалі у Сан-Себастіані. Фахівці по роботі з аутичними розладами одностайно хвалять кінематографістів за чесну та достовірну картину.