19 грудня 2019 року святкування Дня Святого Миколая пройшло насичено.

При взаємодії організацій «Крок назустріч» та «Під крилом добра» волонтери привітали дітей – сиріт в Сумському обласному центрі психологічної реабілітації дітей області та Сумському будинку дитини імені С.П.Супруна і подарували солодощі та фрукти.

Атмосфера була чудова, дітлахи залишилися задоволені. Добрий рейд на цьому не завершився, і дружня делегація відправилась до Недригайлівського району в Хоружівський центр соціально – психологічної реабілітації дітей області. Для святкової програми, яку підготували волонтери, були залучені аніматори. Святий Миколай вручив подарунки з чарівної торбинки: іграшки, одяг, цукерки. Адміністрація закладу з дітьми подякували за увагу і приділений час та запросили на наступний рік в гості.