Сьогодні, в Сумському педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, відбулась Дванадцята щорічна благодійна акція «Разом зробимо більше" до якої активно долучилися 8 навчальних та реабілітаційних закладів для дітей та молоді з особливими освітніми потребами Сумщини та адміністрація, викладачі, здобувачі вищої освіти, волонтери нашого університету.

відео благодійна акція "Разом зробимо більше"

відео Дванадцята щорічна благодійна акція «Разом зробимо більше»

"РАЗОМ ЗРОБИМО БІЛЬШЕ!"
Саме так називається щорічна благодійна акція, що проводиться щороку в СумДПУ ім. А.С Макаренка і відбулася 4 грудня 2019 року.
Дванадцята благодійна акція «Разом зробимо більше!» присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю.
Проведення заходів, присвячених цьому дню, спрямовано на привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, захист їх гідності, прав та добробуту.
Кожного року тематика акції різна. Тема минулорічноі акціі "Люди в Чорному" (ми всі земляни!), а сьогодні - "Янголи милосердя".
Але є і те, що залишається незмінним протягом багатьох років. Це мета акції!
То ж яка мета? Мета нашого заходу: звернути увагу студентів та викладачів нашого університету на важливість доброчинності, дати можливість долучитися до безкорисливої допомоги дітям з особливими потребами;
познайомити відвідувачів виставки зі здібностями дітей з особливими освітніми потребами.
Чому янголи МИЛОСЕРДЯ? Янголи - духовні істоти, які несуть в серця людей віру, надію. Наші "янголи милосердя" - це звичайні люди, волонтери, які хочуть привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, поділитися теплом своїх сердець з іншими; пробудити в серцях людей доброту, милосердя, радість. Всі ті, позитивні якості, котрими володіє кожен, але за шаленим ритмом життя, ми забуваємо про головне, про ті почуття, які роблять нас гуманними і милосердними.
Хочемо подякувати організаторам - викладачам та студентам кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, активістам волонтерського руху «Крок назустріч" та всім, хто долучився!
На зібрані кошти волонтери підготують подарунки дітям з особливими освітніми потребами до дня святого Миколая.
А кошти, виручені під час ярмарку, заклади витратять на придбання матеріалів для занять рукоділлям своїх вихованців.

фото https://www.facebook.com/vr.krok.nazustrich/