menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Уже стала доброю традицією участь професорсько-викладацького складу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка у щорічному конгресі зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології, витоки якого лежать у нашому університеті. Цього року робота V Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Діти з особливими потребами в освітньому просторі» відбувалася на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Відкрили V Міжнародний конгрес – ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Микола Носко, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук Володимир Луговий, голова Ради фонду Порошенка Марина Порошенко, директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України  Андрій Шевцов, директор Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України В’ячеслав Засенко. Ректор СумДПУ імені А.С. Макаренка проф. Юрій Лянной, надіслав вітальне слово учасникам конгресу.

Основною метою Конгресу стало обговорення стратегічних питань реформування освіти дітей з особливими потребами, окреслення нових законодавчо-правових орієнтирів, презентація інноваційних освітніх технологій роботи з особливими дітьми в загальноосвітньому просторі в контексті реалізації концепції Нової української школи.

На заключному засіданні було прийнято Резолюцію, що відображає напрацювання науковців і містить конструктивні пропозиції до Кабінету Міністрів України, МОН України, НАПН України та освітян щодо планування освітнього простору для осіб з особливими потребами.

Календар подій

arrow_upward