13 вересня 2019 р. активісти волонтерського руху «Крок назустріч» на чолі з керівником руху Кісліциною М.В.  відвідали вихованців Штепівського навчально-реабілітаційного центру.

Для школярів з особливостями інтелектуального розвитку молодшого шкільного віку волонтери підготували спортивні естафети («Мотузки», «Мішечки», «Ручки-ніжки», «Мильні бульбашки»), більш старші дітки разом з волонтерами вивчили нові і пригадали вже знайомі руханки, а закінчили зустріч спільною грою з повітряними кульками.

Не тільки діти отримали задоволення від спілкування, а й вся команда волонтерів.

Звичайно волонтери завітали не з порожніми руками.

Смаколики, іграшки, канцелярське приладдя, засоби гігієни зібрали волонтери під час благодійної акції, що проводилась у магазині «Сільпо», та передали дітям.

Для змістовного дозвілля подарували настільні ігри для дітей різного віку.

Також передали вихованцям центру одяг, який був зібраний  волонтерами.

Дякуємо за допомогу ГО «Фонд формування здорового способу життя «Центр здорової молоді» (керівник Лобур Микола) та Рубан Олександру.

Разом ми робимо більше!

Керівник волонтерського руху «Крок назустріч» Кісліцина М.В.